Naše projekty

Mise jaro 2022 – Sensitivity room

Máme podzim a já „ostuda“ jsem se dostal ke zprávě z jarní mise až teď. Pevně věřím, že jste si užili léto tak jako my, kdy jsme většinu slunných dní věnovali čas našim dětem a taky trochu práci:)

Pomohli jsme ukrajině

Každý jsme zaznamenali, kterak se 24.února vyhrotila situace na Ukrajině ve válečný konflikt s Ruskem. Situace byla a je natolik vážná, že pár dní po vyhlášení téhle nesmyslné ruské „mírové operace“, jsem neváhal a vyhlásil sbírku humanitární pomoci Ukrajině.

Mise podzim 2021 – kurník

Ve dnech 1.-11.listopadu 2021 se uskutečnila další akcička nadačního fondu TEMBO.    Prvního listopadu odletěla do Tanzánie, pod záštitou nadačního fondu, parta ve složení Já (Matěj Břeský), Marcel Doubrava a Miroslav Ouzký.

MISE - JARO 2021

Ve dnech 19.-26. května 2021 jsem se konečně, po roce a půl, dostal do Tanzánie. Kvůli covidu to nebylo úplně jednoduché. Cestovat do Tanzanie bylo zakázané, jen ve vyjímečných případech a zaplať pánu bohu, já byl ten vyjímečný případ.

nová naděje: tanzánie 2021

Přátelé, je to tu! 19.května bych měl opět leťet to Tanzánie, konrétně do Arushi, rozdávat radost místním dětem, hlavně těm postiženým v nadaci Destiny. 

první projekt

První projekt se uskutečnil ve dnech 1.-10.11. 2019. Byl to takový testovací projekt, kdy jsem přesně nevěděl, jak nadace Destiny v tanzánské Arushi funguje. Kromě dětského oblečení a hraček jsem chtěl přivézt i něco více.

projekt 2020

Od ředitele nadace Destiny jsem zjistil, že by se jim hodily chodítka a speciální židle na cvičení. Proto se následující projekt bude věnovat sháněním prostředků na tyto zdravotní pomůcky. Dále bych v rámci tohoto projektu chtěl dotáhnout do konce sestavení nového nutričně vyváženého jídelníčku pro děti z levných a dostupných surovin.

sponzoři

Mediální partneři

Generální partneři

Podpořili nás

Close Menu
×
×

Cart